סוזוקי איגניס – השקה מקומית

מאת: אורון טל, 11/05/2017
הספק-ג'יפון ספק-סופרמיני ספק-מיני של סוזוקי נוחתת בארץ

סוזוקי איגניס חוות דעת

על סוזוקי איגניס החדשה סיפרנו לכם לא פעם. את מבחן הדרכים שלה תוכלו לקרוא כאן. בכל אופן, למי שלא עקב, מדובר בדור שני למיני קרוסאובר של סוזוקי. סוזוקי איגניס היא מעיין אלטרנטיבה אפנתית שונה בזירת המכוניות הקטנות. זאת כאשר מידותיה החיצוניות נמצאות בין קטגורית המיני לבין קטגורית הסופרמיני. עם זאת, מרווח הגחון בכלל עומד על 18 ס"מ כמו קרוסאובר מן השורה. בעצם יש לה יתרון של קרוב לס"מ ביחס לקיה ספורטאז', למשל.
סוזוקי איגניס מגיעה ארצה לעת עתה עם מנוע אחד בנפח 1.2 ליטר, המוכר לנו מסוזוקי בלאנו, ואשר יגיע עם סוזוקי סוויפט החדשה, עליה אייזיק דוידוביץ נהג לא מכבר. בשלב זה אין גרסת הנעה כפולה או היברידית במפרט המקומי, אך ישנה אפשרות להתלבט בין אוטומטי (גיר רציף) לידני (מעניין מה הרוב יבחר).
הנתונים מספרים על הספק של 90 כ"ס אטמוספריים (ב-6,000 סל"ד), מומנט של 12 קג"מ (4,400 סל"ד גבוהים), וביצועים של בין 11.2 ל-12.2 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש (האוטומטית היא המהירה יותר!). צריכת הדלק עפ"י היצרן עומדת על 21.7 ק"מ לליטר בידני, ו-20.8 באוטומטית.

סוזוקי איגניס מבחן השקה
סוזוקי איגניס החדשה מגיעה ארצה ברמת גימור אחת – GLX – כאשר ניתן לבחור בסכמת צבעים דו-גונית, עם גג בצבע שונה מהמרכב.
בין פריטי האבזור ניתן לציין: מערכת לסיוע במניעת תאונות של מובילאיי, 6 כריות אוויר, תאורת יום LED, תאורה אחורית LED, חישוקי סגסוגת קלה מושחרים בקוטר 16 אינץ', כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים דיגיטלית, דיבורית בלוטות' מובנית, בקרת שיוט ועוד…
בין החוסרים ניתן לציין היעדרן של מערכת מולטימדיה, מצלמת רוורס ובקרת בלימה אוטונומית בעיר.
מחירי הסוזוקי איגניס מתחילים ב-73,990 שקלים לידנית ו-84,990 שקלים לאוטומטית. צביעה דו-גונית מתאפשרת תמורת תוספת של 2,000 שקלים למחיר הרכב.

לקריאה נוספת >> סוזוקי איגניס חוות דעת

Share
Share
Share
הצג שיתוף
סגור שיתוף