אוטומוטור 2017

מאת: אורון טל, 05/04/2017
דלתות מתרוממות ומנועים רועמים . זה חלק ממה שיחכה לנו בתערוכת הרכב של ישראל, מודל 2017

אוטומוטור 2017

גם השנה תיערך תערוכת הרכב של ישראל בחוה"מ פסח בגני התערוכה. וכבר באירוע העיתונאים, שאירע אמש (יום ג'), ניתן להסיק כי כוכבת התערוכה השנה תהיה מקלארן 570 GT. שכן לידה, נראו מכוניות האסטון מרטין DBS והפרארי 458 מעט מיותמות ממתעניינים. ומי מתווכח עם דלתות כנפי שחף מתרוממות? מי מתווכח עם מלאכת מחשבת היפר-ביצועיסטית עתירת קרבון. והמחיר? סביבות 3 מיליון שקלים אחרי מס.

אוטומוטור 2017 - מקלארן

מה בתפריט?
גם השנה הולכים באוטומוטור על הקונספט של "עזבו אתכם מה יהיה הרכב הבא שלכם, או מה אפשר למצוא בליסינג, ובואו תראו מה היה יכול להיות שלכם ביקום מקביל". וכן, יש לא מעט אנשים שמה שהם יחפשו לעצמם ולבני משפחותיהם בחג, זה לקחת פסק זמן מהשגרה, ולשטוף את העיניים.
בהתאם לתפישה הנ"ל, אוטומוטור 2017 תארח השנה מספר מכוניות-על מבתי היוצר של פרארי, אסטון מרטין ויגואר, לצד ניסאן GTR, שברולט קורבט וגם כמה מכוניות אספנות כמו יגואר E-Type וכיו"ב.
בכל אולם תהיה מערכת סאונד היקפית שתנגן לכם קצת מצליליהן הרועמים של מפלצות הביצועים הנ"ל. שכן למה רק לראותן בלבד, אם אפשר גם לשומען בלבד?
בנוסף ניתן יהיה להתרשם ממגוון מכוניות משופרות ברמת הסדנאות המובילות בעולם, כולל כאלה שהופיעו בסדרות בנשיונל ג'יאוגרפיק או ערוץ דיסקברי.
עבור הנוסעים על שניים תהיינה תצוגות תכלית של אופנועי הוסקווארנה, כולל הדגמת פעלולי שטח. האיטלופילים מביניכם ימצאו עצמם מתעכבים קצת יותר על התצוגה של דוקאטי, עם דגמי סקרמבלר ומולטיסטראדה 950. החסכנים שבינינו יתרשמו יותר מהכלים של בליץ הישראלית, אשר עוסקת בקטנועים חשמליים.
חידוש נוסף בתערוכה, הם כלי הקוואדרוסייקל, שמאז עדכון התקינה במרץ 2017, הפכו לתקניים בארץ. כך שלפני שרנו טוויזי תגיע (אם בכלל) לאולמות התצוגה, תוכלו כבר היום להזמין קוואדרוסייקל דמוי האמר, מוגבל ל-80 קמ"ש ב-70,000 שקלים.

אוטומוטור 2017 - מחירים

מה עם החשבון?
תערוכת אוטומוטור 2017 תיערך בגני התערוכה בת"א בין התאריכים 12-15 באפריל בחוה"מ פסח. מחירי הכניסה נעים בין 85 שקלים בוועדים, 109 שקלים למבצעי 1+1, ומשפחה בת 4 נפשות תאלץ לשלם 339 שקלים.
תבלו!