מתחם השירות החדש של חברת AVIS

מאת: אלעד שלו, 11/02/2018
קבוצת UMI חנכה את מתחם השירות המרכזי החדש של חברת AVIS

Avis Center

צילום שגיא מורן

קבוצת UMI חנכה בצמוד למתחם מטה הנהלת הקבוצה בלוד את מתחם השירות המרכזי של חברת AVIS . המתחם החדש, ירכז מעתה את כלל הפעילות התפעולית והטכנית של צי הרכבים של מכירת הרכב, הליסינג וההשכרה של חברת AVIS .

בהקמת המתחם החדש הושקעו כ – 30 מיליון ₪ והוא משתרע על שטח של כ- 26 דונם מתוכם כ- 18 דונם חניות עבור הרכבים המטופלים,  כ-600 חניות, במתחם יש  82 עמדות עבודה וכ-400 רכבים צפויים לעבור במתחם מדי יום וכל רכב היוצא מהמתחם יעבור סדרה של 127 בדיקות איכות.

דוד עיני, יו”ר ומנכ”ל קבוצת UMI , הדגיש שבשנת 2017 , עלתה חברת המזרח להחזקה מלאה באחזקות חברת UMI והפיכתה של קבוצת UMI לתאגיד מדווח וכן הושלם תהליך מיזוגה של Avis כחלק מהקבוצה ובניית מטה משותף ומרכזי בלוד.

מלבד חנוכת מתחם השירות החדש, חשף הבוקר, אבישי לוי, משנה למנכ”ל קבוצת UMI ומנכ”ל חברת AVIS , ארבעה מוצרים חדשים בעולמות מכירת רכב, השכרה, וחוויית השירות :

Avis Center

צילום שגיא מורן

שירות AVIS DREAM–  החל מהיום, מציעה AVIS ישראל שירות של השכרת רכבי ספורט ויוקרה ל- 24 שעות או יותר. שירות AVIS DREAM מאפשר מעתה לשכור על בסיס יומי את מכונית השרירים האמריקאית , שברולט קמארו, קאדילק – XT5/CTS , יגואר XE , או את רכב המנהלים מרצדס – C-180 .

השירות ניתן לכל אדם מגיל 30 ומעלה.

להלן מחירון של השירות (המחירים אינם כוללים מע”מ)

– מחיר ליום עבור השכרת השברולט קמארו הינו כ- 1,500 ₪ ליום.

– מחיר ליום עבור השכרת יגואר XE או קאדילק XT5/CTS או מרצדס C-180 יעמוד על כ- 1,062 ₪ ליום.

2016 Chevrolet Camaro

 

שירות AVIS “עד הבית”– מעתה רוכשי רכב יד שנייה אינם צריכים להגיע לסניף על מנת לאסוף את הרכב שרכשו. -נציג ‘ AVIS יביא את הרכב עד לפתח ביתם, השירות ניתן ללא עלות ויוצע החל מהיום בכל אחד מסניפי מכירת הרכב של AVIS ברחבי הארץ. טווח מסירת הרכבים בבית הלקוח/ה לא יעלה על 25 ק”מ מהסניף שבו בוצעה העסקה.

 

Avis Center

 

שירות AVIS Movingמעונייינים לעבור דירה אך קיבלתם מחיר גבוה מהמוביל? נתקעתם בפעם האחרונה עם חברת הובלה שהבריזה ברגע האחרון?

החל מהיום תציע חברת AVIS השכרת רכב, שירות השכרת רכבים מסחריים, טנדרים וטנדרונים לשירותי הובלה עסקית, הובלת דירות והובלות פרטיות. בנוסף, חברה AVIS לחברת Cartonix ותצייד את לקוחות השירות במגוון קרטונים שיקלו על המעבר.

להלן מחירון של השירות (המחירים אינם כוללים מע”מ)

– מחיר להשכרת טנדר מסוג איסוזו די מקס ליום יעמוד על 399 ₪ ליום ומחיר השכרת הרכב לשבוע יעמוד על 350 ₪ ליום. השירות ניתן לנהגים ונהגות החל מגיל 25 .

– מחיר להשכרת טנדרון מסוג סיטרואן ברלינגו יעמוד על 249 ₪ ליום ומחיר השכרת הרכב לשבוע יעמוד על 199 ש”ח ליום. השירות ניתן לנהגים ונהגות החל מגיל 23 .

Avis Center

 

אפליקציית השירות – AVIS בכף ידך – אפליקצית AVIS הניתנת להורדת הן מה’אפ סטור’ ו’מגוגל פליי’, המאפשרת ללקוחות AVIS לבצע מגוון פעולות באמצעות הנייד. בין השירותים הניתנים באפליקציה ניתן לתאם טיפול תקופתי, לדווח על תאונה, לחצן מצוקה 24/7 המחובר ישירות למרכז שירות הלקוחות של AVIS , ניווט למרכזי שירות, שמירת מסמכים אישיים כגון רישיון נהיגה, ביטוח ורישיון רכב.