סיאט איביזה אקסלנס – לקניה רק ברשת

מאת: יואל שוורץ, 09/07/2018
היצע סיאט איביזה מתרחב עם רמת גימור חדשה שתשווק בדרך ייחודית – רק באמצעות האינטרנט

סיאט איביזה

מה הסיפור?
יבואנית סיאט החלה בשיווק רמת גימור חדשה לאיביזה ועושה זאת בדרך ייחודית: רק דרך אתר אינטרנט ייעודי שהוקם במיוחד. זו לא פעם ראשונה בה נמכרת מכונית בישראל דרך האינטרנט, אולם זו הפעם הראשונה בה ניתן לרכוש מכונית אך ורק באמצעות הרשת.

מה חדש?
רמת הגימור החדשה נקראת ‘אקסלנס’, והיא תוצע עם מנוע טורבו-בנזין, 1.0 ליטר ותיבה דו-מצמדית. היא כוללת מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 8 אינץ’, מפתח חכם, חיפוי עור להגה, בורר ההילוכים ומנוף בלם החניה, חיישני חניה אחוריים, פנסי ערפל, חישוקי 15 אינץ’ קלים ועוד. באגף הבטיחות המתקדמת נמצא בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת עייפות ומערכת התרעה של מובילאיי. מחירה עומד על 91,000 שקלים – זהה למחיר הדגם ברמת הגימור ‘רפרנס’, הנמוכה יותר בהיצע.

סיאט איביזה צורה חדשה

קנייה מקוונת, שווה יותר?
לטענת אנשי סיאט, המחיר אחיד ואין הנחות. בתהליך הרכישה הלקוח יבחר צבע חיצוני (6 צבעים), גוון לריפוד (2 אפשרויות) ואבזור (בתוספת תשלום), את פרטיו האישיים ויבחר את נקודת המסירה. בהמשך יתבצע תהליך תשלום באמצעות כרטיס אשראי ומקדמה.

יש תוספות בתשלום?
למחיר הבסיס של האיביזה אקסלנס יש להוסיף 1,235 שקלים המשמשים כאגרת רישוי. צבע לבן הוא היחיד שמסופק ללא תוספת תשלום, כל אחד מששת הצבעים האחרים יעלה 1,500 שקלים בתוספת למחיר. מערכת ‘קונקט-איט’ שכוללת בין היתר איתוראן, וייז, ספוטיפיי ועוד, תעלה 2,285 שקלים. ערכת איתוראן save תמורת 1,295 שקלים.

לדף הדגם >> סיאט איביזה